Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  30 هزار پلیس به زائران اربعین خدمت رسانی می کنند

  چهار شنبه, 02 آبان,1397
  به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، سردار حسین اشتری روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه جانشین فرمانده ناجا افزود: همکاران پلیس به صورت شبانه روزی به خصوص در مرزهای شلمچه، مهران، چذابه و دیگر مناطق مورد نیاز در خدمت زائران کنگره عظیم اربعین هستند.
  وی خاطر نشان کرد: در این خصوص همکاران پلیس برای رفاه حال زائران اربعین حسینی شبانه روز در تلاش هستند و از زمان اخذ مدارک، گذرنامه ها را سه روزه صادر و به مردم تحویل می دهند.
  فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص سخنان برخی مقامات آمریکایی گفت: رئیس جمهوری بی عقل امریکا در یکی از صحبتهایش گفت تابستان داغی برای مردم ایران دارند و دشمنان پیش بینی کردند انسجام و نظم عمومی کشور به هم خواهد ریخت در حالی که با تدابیر به موقع و در فضایی آرام جلوی هرگونه هرج و مرج گرفته شد.
  وی تصریح کرد: آمریکایی ها با تمام فعالیت و فراخوانی که در 15 مرداد برای تجمع در حدود 300 نقطه دادند، تجمعات اندکی آن هم در حدود چند نقطه به انجام رسید که با تدبیر به موقع و اقتدار پلیس و هوشیاری مردم جلوی هر گونه اتفاقی گرفته شد.
  وی ادامه داد: پس از آن آمریکایی ها تاریخ 13 آبان (مرحله بعدی تحریم ها) را اعلام کردند که از چند روزگذشته برای نا امید کردن مردم تحرکاتی انجام داده اند که صحبت های مقام معظم رهبری آبی بر آتش بود.
  فرمانده ناجا اظهار داشت: اکنون مکر آنها با وجود قتل خاشقچی به خودشان بازگشته است، در حالی که توجه آنها به داخل کشور ما بود. امروز تمام خبرها متوجه خود آنها شده و توجه دنیا به جنایتی است که در سفارت عربستان در ترکیه صورت گرفته است.
  سرداراشتری خاطرنشان کرد: البته یکسری از ایادی داخلی آنها گفتند که یک نفر در یک جایی خودش را کشته، این افراد که اپوزسیون هستند، گفتند بررسی کنید یک نفر خودش را در خودرو کشته، می خواستند توجه را به داخل کشور بکشانند اما ناکام ماندند.
  فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: امروز دشمن در پی این است تمام خدمات را با یک اتقاق زیر سوال ببرد، اما حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران از اوجب واجبات است.
  وی تصریح کرد: هر شخصی امروز خلاف فرمایشات و تدابیر حضرت آقا صحبت کند، به مردم خیانت می کند، آقا می فرمایند که امریکا را مأیوس کردیم و دشمنان دنبال ضربه زدن به نظام هستند.
  وی با بیان اینکه مراسم 13 آبان امسال پرشورتر از سالهای گذشته برگزار خواهد شد، گفت: مردم ثابت می کنند همچنان دنبال آرمانهای انقلاب هستند، حتماً امسال 22 بهمنی پرشورتر از سالهای گذشته خواهیم داشت.
  در این مراسم سردار ایوب سلیمانی به عنوان جانشین فرمانده ناجا معرفی و از خدمات سردار اسکندر مومنی تقدیر شد.
  اجتمام *1933* 3063

  برچسب ها

  Leave your comment