بسته
(0) سبد خرید
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
لیست محصولات
    فیلترها
    زبان
    جستجو

    نفرات برتر مرحله سوم لیگ کاراته وان دختران معرفی شدند

    شنبه, 05 آبان,1397

    نفرات برتر مرحله سوم لیگ کاراته وان دختران معرفی شدند

    ورزش > کشتی و رزمی - همشهری آنلاین:
    مرحله سوم لیگ کاراته وان ایران در بخش دختران روز پنجشنبه ۳ آبان ماه برگزار شد.

    به گزارش سایت فدراسیون کاراته، در این رقابت‌ها که در سالن شهید افراسیابی تهران انجام شد، ۴۳۱ کاراته‌کای نوجوان و جوان حضور داشتند که در پایان تیم‌های تهران، مازندران و البرز اول تا سوم شدند.

    نتایج به دست آمده در این مرحله بدین شرح است:

    • رده سنی نوجوانان

    وزن42- کیلوگرم:

    مقام اول: مهرنگار احمدی (کرمان)
    مقام دوم: حدیثه زاهدی (مازندران)
    مقام سوم: مهشید تیموری (تهران)
    مقام سوم مشترک: زهرا ابراهیمی (گیلان)
    مقام پنجم: زینب رنجبر کاشی (مازندران)
    مقام پنجم مشترک: مبینا یوسفی (تهران)
    مقام هفتم: ستایش حسن‌پور آهی دشتی (مازندان)
    مقام هفتم مشترک: نفیسه مجرد رودبارکی (البرز)
    مقام نهم: فرزانه حمیدنژاد (قزوین)


    ۲۹ نفر در این وزن به روی تاتامی رفتند.

    وزن47- کیلوگرم:

    مقام اول: فاطمه کرمی (تهران)
    مقام دوم: زهرا علی‌زاده (تهران)
    مقام سوم: اسرا کریمی (ایلام)
    مقام سوم مشترک: یلدا نقی بیرانوند (همدان)
    مقام پنجم: زهرا سجادی (خراسان شمالی)
    مقام پنجم مشترک: مبینا غلامی (کرمان)
    مقام هفتم: مطهره غلامی (کرمان)
    مقام هفتم مشترک: مریم براری (مازندران)
    مقام نهم: زهرا ویسی (کرمانشاه)
    مقام نهم مشترک: دنیا پورسعید (البرز)


    در این وزن ۴۹ نفر شرکت کرده بودند.

    وزن 54- کیلوگرم:

    مقام اول: فاطمه بداق (لرستان)
    مقام دوم: سارینا فتحی (کرمانشاه)
    مقام سوم: رویا اقبالی (تهران)
    مقام سوم مشترک: حنانه صالحی (مازندران)
    مقام پنجم: آیدا باقری (گیلان)
    مقام پنجم مشترک: بهاره زهرا لیق‌بران (گیلان)
    مقام هفتم: حنانه نگین نبات‌پور (گیلان)
    مقام هفتم مشترک: نگار الیسا سرحدی (اردبیل)
    مقام نهم: فاطمه فلاح مرسلی (قزوین)
    مقام نهم مشترک: شیوا امانی (آ.شرقی)
    مقام یازدهم: حانیه مستخدمی (سمنان)
    مقام یازدهم مشترک: شیوا شفیعی چپی (مازندران)


    ۴۱ کاراته‌کا در این وزن با هم مبارزه کردند.

    وزن 54+ کیلوگرم:

    مقام اول: نسترن عابدی (تهران)
    مقام دوم: مریم قبادی (مازندران)
    مقام سوم: مبینا طاهرپور (خراسان شمالی)
    مقام سوم مشترک: آیلار بختیاری (تهران)
    مقام پنجم: مهسا خلیلی (البرز)
    مقام پنجم مشترک:عسل ایده‌لویی (زنجان)
    مقام هفتم: زهرا شفیع (آ.شرقی)
    مقام هفتم مشترک: سما غنی‌زاده (اردبیل)
    مقام نهم: فاطمه محمدبیگی (البرز)
    مقام نهم مشترک: سیده فاطمه کریم‌پور (تهران)
    مقام یازدهم: آیلار گلدسته (کرمانشاه)


    ۵۸ کاراته‌کا در این وزن حضورداشتند.

    • رده سنی جوانان

    وزن 48- کیلوگرم:

    مقام اول: معصومه محسنیان (مازندران)
    مقام دوم: فاطمه نودهقان (البرز)
    مقام سوم:فاطمه صفری (تهران)
    مقام سوم مشترک: شکیلا شجاعی (مازندران)
    مقام پنجم: مریم کنعانی (تهران)
    مقام پنجم مشترک: محنا پوراحمدیان (کرمان)
    مقام هفتم: الهه آبخوست (مازندران)
    مقام هفتم مشترک: سید سحر اکبرزاده (تهران)
    مقام نهم: زهرا مقیسه (تهران)


    ۳۸ کاراته‌کا در این وزن شرکت داشتند.


    وزن 53- کیلوگرم:

    مقام اول: تینا نصیری (البرز)
    مقام دوم: سوده خلیلی (مازندران)
    مقام سوم: نگین مهرپویا (البرز)
    مقام سوم مشترک: آرینا ایرجی (کردستان)
    مقام پنجم: آتوسا گلشادنژاد (کرمانشاه)
    مقام پنجم مشترک: نساء اصغری عطار (گیلان)
    مقام هفتم: عسل رشیدی‌فر (لرستان)
    مقام هفتم مشترک: آرزو سعادت‌خواه (قزوین)
    مقام نهم: نگین مرادی (زنجان)
    مقام نهم مشترک: نسترن قلی‌زاده مقدم (زنجان)


    ۴۰ کاراته‌کا شرکت‌کنندگان این وزن بودند.

    وزن 59- کیلوگرم:

    مقام اول: مهنا میرزایی (مازندران)
    مقام دوم: نفیسه عبدی (تهران)
    مقام سوم: اسما کریمی‌‌راد ( ایلام)
    مقام سوم مشترک: ستایش صفری (سمنان)
    مقام پنجم: آیدا خوشبختی (مازندران)
    مقام پنجم مشترک: سیده فاطمه شجاعی (مازندران)
    مقام هفتم: زهرا بابایی (تهران)
    مقام هفتم مشترک: فائزه قلی‌پور (مازندران)
    مقام نهم: کوثر مرادی (کرمانشاه)

    در این وزن ۳۹ کاراته‌کا با هم مبارزه کردند.

    وزن 59+ کیلوگرم:

    مقام اول: زهرا یعقوبیان (مازندران)
    مقام دوم: سیده لیلا عباسیان (مازندران)
    مقام سوم: صدف لرستانی (کرمانشاه)
    مقام سوم مشترک: عاطفه بیرانوند (لرستان)
    مقام پنجم: فاطمه پیغمبر‌زاده (کرمان)
    مقام پنجم مشترک: هستی غضنفری (کرمان)
    مقام هفتم: نگین خیرخواه (مازندران)
    مقام هفتم مشترک: زینب رنجبر (مرکزی)
    مقام نهم: فاطمه اندایش (بوشهر)
    مقام نهم مشترک: سارا مردان‌پور(کرمانشاه)


    ۳۴ نفر در این وزن شرکت داشتند.

    • کاتای انفرادی نوجوانان

    مقام اول: ملیکا عزتی (تهران)
    مقام دوم: فائزه رحیمی (خراسان رضوی)
    مقام سوم: راضیه حسین‌پور (مازندران)
    مقام سوم مشترک: هانیه ژاله (کرمان)
    مقام پنجم: ملیسا دهقان (مازندران)
    مقام پنجم مشترک: بیتا واثقی (تهران)
    مقام هفتم: نرگس مبینا لاری‌زاده (البرز)
    مقام هفتم مشترک: نازنین نیاکان (خوزستان)
    مقام نهم: فاطمه حسن‌زاده (البرز)
    مقام نهم مشترک: مبینا شعبانی (تهران)
    مقام یازدهم: شیوا امانی (آذربایجان شرقی)


    ۴۲ کاتارو در بخش نوجوانان با هم رقابت کردند.

    • کاتای انفرادی جوانان

    مقام اول: زینب‌السادات حسینی (تهران)
    مقام دوم: سپیده امینی (تهران)
    مقام سوم: یگانه شهپری (اصفهان)
    مقام سوم مشترک: پریا حیدری (خراسان رضوی)
    مقام پنجم: گلناز شاه‌زیدی (اصفهان)
    مقام پنجم مشترک: نگین مهدیون (زنجان)
    مقام هفتم: کیمیا بیرقی احمدآباد (تهران)
    مقام هفتم مشترک: رقیه رحیم‌آبادی (کرمان)
    مقام نهم: زهرا سبیلی فریمانی (خراسان رضوی)


    ۴۰ کاتارو در این بخش حضور داشتند.

    • کاتای تیمی:

    مقام اول: تیم جوانه شهرداری صفادشت (تهران)
    مقام دوم: تیم مقدم (تهران)
    مقام سوم: تیم جاویدان کن شی کان (خراسان رضوی)
    مقام سوم مشترک: تیم هیئت کاراته اصفهان (اصفهان)
    مقام پنجم: تیم اردبیل (اردبیل)
    مقام پنجم مشترک: تیم خراسان رضوی (خراسان رضوی)


    ۲۱ کاتارو در این بخش حضور داشتند.

    • جدول رده‌بندی استانی:


    1. تهران 5 طلا 4 نقره 3 برنز
    2.مازندران 3 طلا 4 نقره 3 برنز
    3. البرز 1 طلا 1 نقره 2 برنز
    4. لرستان و کرمان 1 طلا 1 برنز
    5. خراسان رضوی 1 نقره 2 برنز
    6. کرمانشاه 1 نقره 1 برنز
    7. اصفهان و ایلام 2 برنز
    8. گیلان، همدان، خراسان شمالی، کردستان و سمنان 1 برنز

     

    برچسب ها

    ثبت نظر