Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  ناصر میرمحمدیان معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی شد

  شنبه, 28 مهر,1397

  به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، حجت‌الاسلام محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام سید ناصر میر‌محمدیان را به‌عنوان معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی منصوب کرد. در حکم انتصاب آمده است:

  «برادر انقلابی‌ام
  فاضل فرزانه جناب حجت‌الاسلام آقای سید ناصر محمدیان "دامت‌ توفیقاته"

  در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی اراده رهبر حکیم انقلاب، بر این تعلق‌گرفته که دوباره ابتکار و انگیزه و نشاط جوانی را همانند دهه اول انقلاب تأثیرگذار در حرکت نهضت و نظام اسلامی قرار دهد که بی‌تردید، ره سپردن در این مسیر پر بهجت، به‌ میدان آمدن جوانان امین، دانشمند، کارآزموده و کارآمد را می‌طلبد. با توجه به حضور پربرکت جناب حجت‌الاسلام و المسلمین آقای روحانی‌نژاد در هیئت‌امنای سازمان و ضمن تشکر از زحمات مجاهدانه‌ی ایشان در طول سال‌های حضور پرثمرشان در سازمان از شما می‌خواهم با پذیرش مسئولیت معاونت تبلیغ و امور فرهنگی اینجانب را در پویشی که با جمعی از جوانان مؤمن انقلابی آغاز کرده‌ام، معاونت و معاضدت کنید.

  پشتوانه‌های دانش حوزوی و تجربه‌های متنوع و پردامنه و گران‌سنگ شما در عرصه‌های تبلیغی و مدیریت تبلیغ در میدان‌های ملی و فراملی امید بنده را در موفقیت جنابعالی در این جایگاه، دوچندان می‌کند.

  آنچه که امروز باید به‌عنوان راهبردهای ضروری در امر تبلیغ دنبال شود، عبارت است از مردمی‌سازی و اجتماعی‌سازی امر تبلیغ، بازطراحی نقشه مهندسی فرهنگی جامعه، روزآوری شیوه‌های سازماندهی مبلغین و استفاده از ابزارهای نوین در این امر، هم‌افزایی ظرفیت‌های درونی سازمان و بلکه تمامی جبهه انقلاب اسلامی، محوریت اسلام انقلابی و نیازهای نهضت در پیام و محوریت جوانان در میان مخاطبین.

  امید است با تعهد و پشتکار و انگیزه‌ای که از شما سراغ دارم با گشودن مسیرهای نارفته، و به میدان آوردن نهال‌های قد کشیده و هدایت و حمایت ظرفیت‌های مردمی راه را برای رسیدن پیام اسلام ناب به جان تشنگان حقیقت هموارسازید.

  سوم صفر المظفر یکهزارو چهارصد و چهل هجری قمری
  محمد قمی»

  به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام سید ناصر میرمحمدیان، مهندسی الکترونیک از دانشگاه گیلان و سطح سه حوزه علمیه قم است. هفت سال درس خارج فقه و اصول حضرت آیت الله مدرسی یزدی (فقیه شورای نگهبان)، تدریس سطوح عالی حوزه (بدایه‌الحکمه و نهایه‌الحکمه و مکاسب) در مدرسه فیضیه قم از سال 89، تدریس در اکادمی علوم اسلامی آلمان، ایده‌پردازی طراحی و تولید نمایشگاه تفسیر تجسمی قرآن کریم، طراحی مدل جامع تربیتی فرهنگی نخبگان دانش‌آموزی، طراحی مدل جامع مدرسه علمیه ویژه نخبگان دانش آموزی سوابق علمی و دبیر شبکه ملی تبلیغ مدارس از سال 89 تاکنون، عضو هیئت امنا و شورای مرکزی تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب از سال 88 تاکنون، مشاور دانش‌آموزی مهندس اقشار، قائم مقام وزیر کشور در امور فرهنگی و اجتماعی از سال 89 تا 91، نماینده مؤسس مدرسه علمیه آیت‌الله بهجت قم، نماینده آکادمی علوم اسلامی آلمان در ایران، عضو کمیته دانش‌آموزی قرارگاه جنگ نرم ستاد کل نیروهای مسلح از 94 تاکنون، تبلیغ بین‌الملل در کشورهای آلمان، لبنان، ترکیه، سوریه، تونس و عراق، کارشناس معاونت پژوهشی حوزه علمیه قم از سال 82- 84، خادم برتر قرآن کریم در استان در سال 86 از جمله فعالیت‌های علمی و اجرایی میرمحمدیان است.

  انتهای پیام/

  برچسب ها

  Leave your comment