Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  مهلت ارسال اثر به جشنواره کتاب و رسانه تمدید شد

  شنبه, 28 مهر,1397

  به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هفدهمین جشنواره کتاب و رسانه با هدف افزایش توجه به کارکرد‌های رسانه در حوزه نشر و ترویج کتابخوانی در هفته کتاب برگزار می‌شود. در این جشنواره طبق روال هر ساله، با بهره‌گیری از دانش و تجربه فعالان خبره دو حوزه رسانه و کتاب، آثار رسانه‌ای انتشار یافته در زمینه کتاب و نشر بررسی می‌شود.

  در این دوره از جشنواره کتاب و رسانه علاوه بر بخش عکس که سال گذشته به بخش‌های جشنواره افزوده شد، دو مبحث آثار طنز و مطالب منتشر شده در فضای مجازی نیز به رقابت و داوری‌های این دوره اضافه شده است همچنین در این دوره برای نخستین‌بار تمام مراحل ارائه آثار و نیز داوری‌ها به شکل مکانیزه دیجیتال انجام خواهد شد و نیازی به ارسال فیزیکی آثار نیست.

  مهلت ارسال اثر به جشنواره کتاب و رسانه تمدید شد

  بر اساس فراخوان اعلام شده از سوی دبیرخانه هفدهمین جشنواره کتاب و رسانه، جشنواره امسال در بخش «رسانه‌های نوشتاری» (مطبوعات کاغذی، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری رسمی) شامل خبر، گزارش، گفتگو، طنز و یادداشت، نقد و مقاله (مطبوعاتی و تخصصی)، بخش «رسانه‌های دیداری و شنیداری» تلویزیون و رادیو شامل خبر، گزارش، گفتگو، میزگرد، داستانی - نمایشی (کتاب صوتی)، طنز و برنامه‌های ترکیبی، بخش «عکس» شامل تک‌عکس و گزارش تصویری و بخش «تولید محتوا در صفحه‌های تخصصی شبکه‌های مجازی» شامل معرفی کتاب، یادداشت و نقد، گفتگو، گزارش و خبر برگزار می‌شود.

  آثاری که در فاصله اول مهر ۱۳۹۶ تا پایان شهریور ۱۳۹۷ در رسانه‌ها منتشر شده‌اند، در این دوره از جشنواره می‌توانند شرکت کنند. آثار باید در یکی از رسانه‌های دارای مجوز در تهران یا شهرستان یا در یکی از صفحه‌های تخصصی و دارای هویت مشخص شبکه‌های مجازی منتشر شده باشند. هر فرد با حداکثر ۹ اثر در بخش‌های مختلف جشنواره به دلخواه خود می‌تواند شرکت کند. در بخش رسانه‌های دیداری و شنیداری، ارائه تصویر گواهی پخش اثر با قید تاریخ پخش که به امضای مدیر گروه یا مدیر پخش شبکه رسیده باشد، الزامی است.

  بدیهی است هر اثر در این بخش به‌نام فردی ثبت می‌شود که نام او به‌عنوان نماینده گروه تولیدکننده در گواهی صادر شده قید می‌شود.

  متقاضیان شرکت در جشنواره تا پایان وقت اداری ۴ آبان ماه فرصت دارند آثار خود را در قالب‌های اعلام شده برای هر بخش، ارائه و با تکمیل فرم مربوط در جشنواره شرکت کنند. آیین پایانی هفدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه و معرفی برگزیدگان همزمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در آبان ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

  بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۴ آبان تا ۱ آذر ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

  انتهای پیام/

  تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره کتاب و رسانه

  برچسب ها

  Leave your comment