Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  مصائب فیلم اولی ها

  جمعه, 11 آبان,1397
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  علی اکبری در برنامه شهر فرنگ با بیان این مطلب افزود: اعتقاد من این است که جوانان و فیلمسازان جوان توان لازم را دارند فیلم خوب بسازند، اما این توان باید مدیریت و حمایت شود.
  مصائب فیلم اولی ها 
   
  این تهیه کننده سینما گفت: ما به نگاه نوی فیلمسازان جوان نیاز داریم و باید در جشنواره فیلم فجر جداگانه حضور یابد و با فیلم اولی های دیگر رقابت کند و دیده شود. 
   
  علی اکبری با تاکید بر لزوم حمایت از فیلم اولی ها افزود: درست نیست که یک سال 20 درصد فیلم اولی پروانه بگیرند و سال دیگر هیچی، باید تعادل را لحاظ کرد.
  مصائب فیلم اولی ها 
   
   مجید توکلی کارگردان سینما نیز با اشاره به مصائب و دردسرهای عظیم و طاقت فرسای ساخت فیلم اول گفت: سابقه تجربی فیلم اولی  مثل فیلم های کوتاهی که ساخته و یا تجربه دستیاری و ... تضمین مناسب را برای تهیه کننده و سرمایه گذار فراهم می کند که به فیلمساز تازه کار اعتماد کنند، سوای این که سرمایه گذاری در فیلم اولی خطرش کمتر از سرمایه گذاری در فیلم چندمی هاست.
   
  این کارگردان جوان افزود: بسیاری از فیلمسازان و کارگردانان خوب در جشنواره فیلم فجر کشف شدند و رشد کردند و الان فیلمسازان جوان فرصت جشنواره فجر و دیده شدن را هم از دست داده اند، بالاخره یک جایی باید باشد که فیلم اولی دیده شود و از استعداد آنها حمایت شود.
   

   
   
   
   

  برچسب ها

  Leave your comment