Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  مدیرعامل ایرنا: رسانه ها به جوانان اعتماد کنند و میدان بدهند

  چهار شنبه, 25 مهر,1397
  به گزارش ایرنا، سید ضیاء هاشمی امروز چهارشنبه در دیدار «ابوالفضل شکارچی» سخنگوی ارشد نیروهای مسلح که امروز چهارشنبه از ایرنا بازدید کرد، افزود: نسل جوانی که در رسانه ها از جمله ایرنا فعالیت دارند، علاقه مند و دغدغه نظام، آموزه ها و اعتقادات را دارند و سرشار از انرژی و انگیزه هستند.
  وی با اشاره به جمله معروف امام راحل (ره) مبنی بر اینکه کشوری که 20 میلیون جوان دارد باید 20 میلیون بسیجی داشته باشد، تصریح کرد: این سخن امام (ره) به آن معنا است که این جوانان با ویژگی های متفاوت در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می کنند و از توان آنها باید به نحو مطلوب استفاده شود.
  هاشمی در بخش دیگری از سخنانش به تشریح ظرفیتها و توانمندیهای ایرنا به عنوان باسابقه ترین خبرگزاری کشور با بیش از 8 دهه فعالیت حرفه ای و نیروهای توانمند اشاره کرد و اظهارداشت:
  تقویت انسجام اجتماعی یکی از مهمترین ماموریتها و مسئولیتهای رسانه ها است و ایرنا تلاش می کند تا نقش خود را در این زمینه ایفا کند.
  وی افزود: ما معتقدیم اگر راجع به دیگران حرف می زنیم و مسئولیت آنها را گوشزد می کنیم نباید مسئولیت خودمان را هم به عنوان رسانه فراموش کنیم چرا که خود ما هم وظایفی داریم و باید به آن عمل کنیم.
  هاشمی اضافه کرد: رسانه ها در ایجاد فضای همدلی جامعه که همه مردم در آن سرنوشت مشترک دارند به عنوان یک عنصر مهم، نقش آفرین هستند.
  مدیرعامل ایرنا در بخش دیگری از این دیدار، از نقش مهم داده کاوی و تحلیل اخبار و رویدادها در رسانه های امروز سخن گفت و از حرکت ایرنا در این مسیر خبر داد.
  وی گفت: با تحلیل اخبار و تحلیل ها و اطلاع رسانی درست می توان بموقع از وقوع حوادث ناگوار در جامعه پیشگیری کرد و نقشه های دشمن را خنثی ساخت.

  اجتمام*1193

  برچسب ها

  Leave your comment