Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  مخالفانFATF: کسی ما را با پیامک تهدید نکرده است

  شنبه, 28 مهر,1397
  هفته پیش هاجر چنارانی، نماینده نیشابور و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در همایش «بررسی ابعاد اقتصادی لوایح مربوط کمیسیون امنیت ملی» مدعی شده بود پیامک‎‎های تهدیدآمیز برای نمایندگان مخالف تصویب FATF نیز فرستاده شده است، اما هیچ‌گاه آن‌ها را رسانه‎ای نکرده‎اند. این عضو کمیسیون امنیت ملی همچنین اضافه کرده بود که پیامک‎های تهدیدی از آن‌سوی مرز‎ها برای آن‌ها ارسال شده ‎است.

  در عین حال محمدحسین فرهنگی، نماینده مردم تبریز و یکی از نمایندگان مخالف تصویب لایحه FATF در گفت‌وگو با ایرناپلاس می‎گوید که پیامک‎هایی برای نمایندگان فرستاده می‎شود، اما نمی‎توان آن را تهدیدآمیز تلقی کرد.

  نماینده مردم تبریز همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا تا به حال پیامک تهدیدآمیزی برای ایجاد فشار برای شما فرستاده شده است؟ می‎گوید که درباره بعضی از موضوعات مخاطب‎دار، برای او پیامک‎هایی فرستاده و همچنین تماس‎هایی نیز گرفته می‎شود که برخی از آن‌ها منطقی است و برخی نه، اما نمی‎شود آنها‌ را تهدید نامید.

  فرهنگی در پاسخ به این پرسش که پیامک تهدیدآمیزی درباره FATF دریافت کرده‎اید؟ بیان می‎کند که نه، درباره موضوعات دیگری ازجمله تأثیر معدل در کنکور و... پیامک‎هایی فرستاده شده است که برخی آن را با بیان مناسب و برخی نامناسب فرستاده‎اند. درباره FATF هم، پیامک‎های متناقضی بوده است که رأی بدهید و یا رأی ندهید!

  از سوی دیگر، احسان قاضی‎زاده هاشمی، نماینده مردم فریمان و دیگر مخالف FATF در گفت‎وگویی با ایرناپلاس اعلام می‎کند که درباره این موضوع پیامک تهدیدآمیزی برای او فرستاده نشده‎ است.

  اخیراً، وقتی موعد بررسی FATF در مجلس بود، تعداد زیادی از نمایندگان موافق تصویب FATF در مجلس شورای اسلامی خبر داده بودند که پیامک‎های تهدیدآمیزی برای آن‎ها فرستاده می‎شود. آن‌گونه که برخی مقامات اعلام کرده‌اند منشأ بخشی از این پیامک‌های تهدیدآمیز مشهد بوده است.

  گفت‌وگو از فرحناز غالبی

  **اداره کل اخبار چندرسانه‌ای**ایرناپلاس**

  برچسب ها

  Leave your comment