Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  محب اهری با وجود بیماری، روحیه مثال زدنی و امید به زندگی بالایی داشت

  چهار شنبه, 26 دی,1397

  به گزارش سایت دفتر مشق به نقل از باشگاه خبرنگاران

  محب اهری با آگاهی از بیماری اش اما روحیه مثال زدنی داشتهومن حاجی عبداللهی بازیگر و مجری تلویزیون، در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره مرحوم حسین محب‌اهری که بامداد امروز (چهارشنبه 26 دی ماه) در بیمارستان دار فانی را وداع گفت، اظهار کرد: من سابقه همکاری با این هنرمند را در سریال‌های «علی البدل» و «بیمار استاندارد» داشتم. به چشم خود می دیدم که با وجود بیماری سخت با چه عشقی سر کار حاضر می‌شد.

  وی بیان کرد: بارزترین خصیصه‌ای که از او به خاطر دارم، روحیه بالا و امیدواری او به زندگی بود. همیشه این جمله را به زبان داشت که می‌خواهم تا وقتی زنده هستم، از زندگی لذت ببرم. به خوبی به یاد دارم وقتی زمان استراحت در بین تصویربرداری دست می داد، با شور و اشتیاق عوامل را بغل می گرفت. حسین محب اهری مظهر عشق و علاقه بود.

  بازیگر سریال «پایتخت» با اشاره به اینکه محب اهری در سریال «علی البدل» برای شیمی درمانی مدام بین تهران و همدان در سفر بود، عنوان کرد: زمان فیلمبرداری این سریال به دلیل آنکه وضعیت بیماری‌اش وخیم تر شده بود، هربار که از شیمی درمانی باز می‌گشت موهایش کمتر شده بود اما با شوخی و خنده با آن برخورد می‌کرد. 

  حاجی عبداللهی همچنین افزود: عجیب بود با اینکه می‌دانست سرطان دارد؛ اما بسیار اهل مزاح و شوخ طبع بود و در کنارش احساس خوبی داشتیم. 

  گفتنی است حسین محب اهری بازیگر و گوینده رادیو و تلویزیون، بامداد امروز در بیمارستانی در تهران پس از تحمل رنج فراوان بیماری سرطان از دنیا رفت.

  انتهای پیام/

  برچسب ها

  دفترمشق شیمی
  Leave your comment