Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  «فصل نو» ویژه کتاب و ادبیات کودک ونوجوان در اصفهان

  شنبه, 28 مهر,1397
  «فصل نو» ویژه<a href= کتاب و ادبیات کودک ونوجوان در اصفهان' title='«فصل نو» ویژه کتاب و ادبیات کودک ونوجوان در اصفهان' border='0' id='docBigImg'>
   
  مریم قدسیه در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) با اعلام خبر انتشار شماره تازه ضمیمه «فصل نو» با سردبیری ایمان صفری و دبیری مریم قدسیه به عنوان زیرمجموعه سرویس فرهنگ و هنر روزنامه اصفهان زیبا گفت: در هر شماره از فصل نو مجله به صورت پرونده به یک شخصیت یا موضوع فرهنگی می‌پردازد. فرهاد حسن‌زاده نویسنده جهانی ادبیات کودک و نوجوان، جمال اکرمی نویسنده، پژوهشگر و تصویرگر، نوش‌آفرین انصاری دبیر شورای کتاب تهران و نهضت قریشی عضو هیئت مدیره انجمن دوستداران ادبیات کودکان ونوجوانان برخی از کسانی هستند که در این شماره فصل نو با آنها گفت‌وگو شده و به مسائل و مصائب کار برای کودکان و نوجوانان اشاره کرده اند.             

  این روزنامه‌نگار اضافه کرد: همچنین در این ویژه‌نامه گزارش‌هایی از تاریخچه تصویرگری کتاب کودک، روند انتشار کتاب‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مروری بر جوایز ادبی کودک آمده است. یادداشت‌هایی درباره وضعیت ترجمه و ویراستارای کتاب‌های کودک، توجه به نیاز کودکان خاص در ادبیات کودک و نوجوان و چالش‌های تامین نیاز و تهیه کتاب برای آن‌ها از دیگر بخش‌های این ویژه‌نامه است.

  برچسب ها

  Leave your comment