Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  فرهنگیان فردا به دیدار رهبر انقلاب می‌روند

  سه شنبه, 10 اردیبهشت,1398

  به گزارش سایت دفتر مشق به نقل از قدس آنلاین

  به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، مراسم هفته معلم از روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت آغاز می‌شود و به همین مناسبت بیش از دو هزار نفر از فرهنگیان صبح فردا به دیدار رهبر معظم انقلاب می‌روند.

  دیدار با رئیس‌جمهور و رئیس مجلس نیز از سایر برنامه‌های پیش‌بینی شده در هفته معلم است که این دیدارها روز شنبه ۱۴ اردیبهشت برگزار می‌شود.

  با توجه به دیدار فرهنگیان با رهبر معظم انقلاب، برخی دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان نسبت به عدم دعوت آنها به این مراسم از سوی وزارت آموزش‌وپرورش گلایه دارند.

  در نامه‌ای که توسط جمعی از دانشجو معلمان خطاب به وزیر آموزش‌وپرورش تهیه شده، آمده است: احتراما ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری(ره) و تبریک هفته معلم به استحضار می‌رساند، حدف سهمیه سالیانه دانشجومعلمان، اساتید و کارمندان دانشگاه فرهنگیان از دیدار با مقام معظم رهبری با هر نیت و توسط هر فردی ذیل وزارت خانه اتفاق افتاده است، سبب اعتراض گسترده دانشجو معلمان این دانشگاه شده که قطعاً مسئولیت این اتفاق که صراحتاً خلاف نظر و بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون اهمیت دانشگاه فرهنگیان و مرکز ثقل بودن آن است، بر عهده جناب عالی است و از منظر ما گامی در راستای تضعیف دانشگاه فرهنگیان است.

  منبع: تسنیم

  انتهای پیام/


   

  برچسب ها

  دفترمشق دانشگاه
  Leave your comment