Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  سردار وحیدی: دشمنان می‌خواهند بگویند فساد سیستمی در کشور است

  شنبه, 08 دی,1397

  به گزارش سایت دفتر مشق به نقل از اقتصاد-نیوز

  به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سردار احمد وحیدی در نشست «شنبه‌های انقلاب» گفت: ما انقلابی هستیم که برای قرن‌ها برنامه‌ریزی داریم و باید برنامه را داشته باشیم. در این اهمیت اول باورها ساخته شود. باورهای اصلی باید ساخته شود تا جهش شکل بگیرد.

  رییس دانشگاه عالی دفاع ملی عنوان کرد: در این بررسی چهل ساله به این نتیجه می‌رسیم که توطئه‌ها خیلی زیاد و پیچیده است. هرکدام این‌ها کفایت می‌کرده که یک منطقه یا کشور را به نابودی بکشاند. خانه‌هایی که آنان می‌سازند ظاهری زیبا دارد اما باطنش خالی است.

  وزیر پیشین دفاع اظهار کرد: ما باید باورهای خوب را بپذیریم. ما انسان‌ها فراموش می‌کنیم که چه گذشته است. بعضی از این توطئه‌ها کفایت می‌کرده که یک کشور از بین برود. شما چند انقلابی که در فاصله کم رخ داده را نتیجه‌اش را ببینید که در زمان کمی دچار مشکل و انحراف عظیم شدند. جمهوری اسلامی اما مقاومت کرد.

  وی تصریح کرد: توطئه‌ها شکل‌های مختلفی دارد. از ابتدای انقلاب حقوق بشر را مدنظر داشتند و نبوده سالی که علیه ما اعلامیه نقض حقوق بشر نداده باشند. جالب است سعودی‌ها سی هزار زندانی سیاسی و شصت هزار کشته و شهیدی که در یمن به بار آوردند و ضعیف‌ترین پایه‌های حقوق بشری را دارند اما آنها ایران را ناقض حقوق بشر می‌دانند.

  وی افزود: تروریسم هم دیگر حرفی است که علیه ما می‌زنند و می‌گویند بزرگترین حامی تروریست هستیم این در حالی است که رژیم صهیونیستی رسما ترور می‌کند و ترورهایی را اعلام می‌کند و تروریسم جزو دستور کار اصلی‌شان است.

  وحیدی با اشاره به جنگی که علیه ما انجام دادند، گفت: آنها می‌خواهند بگویند که فساد سیستمی در کشور ما وجود دارد. ما تا انقلاب اسلامی چند کنوانسیون داریم و بعد از انقلاب چندتا کنوانسیون داشته‌ایم. مهم این است که بدانیم توطئه‌های همه جانبه‌ای طراحی کرده‌اند که انقلاب اسلامی در آن سربلند است.

   

  برچسب ها

  دفترمشق دانشگاه
  Leave your comment