Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  ستارگان ساری جایگزین پتروشیمی بهشهر در لیگ برتر کشتی شد

  چهار شنبه, 02 آبان,1397
  به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم پتروشیمی بهشهر به علت شکایت ' آلن گوگایف ' کشتی گیر روسی از گردونه مسابقات لیگ برتر حذف شد.
  گوگایف مدعی شد که تیم بهشهری دستمزدش را با وجود عقد قرارداد نپرداخته است ولی مسئولان تیم پتروشیمی ادعا کردند که گوگایف کشتی گیر مورد نظر آنها بود و به همین دلیل هم اجازه ندادند در مسابقات کشتی بگیرد.
  ناظر فدراسیون کشتی در هفته ششم و پایانی مرحله مقدماتی رقابت های لیگ برتر کشتی باشگاههای کشور در حالی که قرار بود تیم پتروشمی برابر تیم آرش زین بابل ظاهر شود از وزن کشی کشتی گیران پتروشیمی جلوگیری کرد تا مسابقه لغو تصمیم گیری به فدراسیون واگذار شود.
  غلامرضا نوری زاده چهارشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت که فدراسیون کشتی در رای خود تیم پتروشیمی بهشهر را به علت تخلف رخ داده با نتیجه فنی 10 بر صفر بازنده اعلام کرد تا تیم ستارگان ساری دیگر نماینده مازندران در مرحله نیمه نهایی این مسابقات حاضر شود.
  با این تصمیم فدراسیون کشتی ، تیم های بیمه رازی ، آرش زین بابل و ستارگان ساری به همراه راه و شهرسازی گلستان جواز حضور در مرحله نیمه نهایی مسابقات کشتی آزاد باشگاههای کشور را کسب کردند.
  مرحله نیمه ‌نهایی این رقابت ها روزهای نهم و دهم آبان ماه جاری در شهر گرگان برگزار می شود.
  بر اساس برنامه ریزی انجام شده، در مرحله نیمه نهایی این مسابقات تیم بیمه رازی بابل به مصاف تیم ستارگان ساری می رود و تیم آرش زین بابل با تیم راه وشهرسازی گلستان دیدار خواهد کرد و پیروز هر دو دیدار به فینال می روند و تیم های بازنده برای کسب مقام سومی تلاش خواهند کرد.
  مسابقات امسال لیگ برتر کشتی آزاد باشگاههای کشور در حالی با حضور 6 تیم در دو گروه در مرحله مقدماتی برگزارشد که چهار تیم بیمه رازی و آرش زین بابل، ستارگان ساری و پتروشیمی بهشهر از مازندران حضور داشتند.
  تیم بیمه رازی مقام قهرمانی در دوره های گذشته این مسابقات را درکارنامه دارد.
  7327/1654

  برچسب ها

  Leave your comment