Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  رشد ۷۴ درصدی حجم معاملات بورس کالا

  شنبه, 28 مهر,1397

  به گزارش ایبِنا، در هفته منتهی به ۲۶ مهر ماه، به میزان ۵۱۱ هزار و ۹۵۷ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۲۳ هزار میلیارد ریال در بورس کالا مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ماقبل به ترتیب رشد ۷۴ و ۳۱ درصدی را در حجم و ارزش تجربه کرد.

  تالار محصولات صنعتی و معدنی

  بر اساس این گزارش، طی هفته اخیر، در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۹۸ هزار و ۶۷۸  تن انواع کالا به ارزش ۹ هزار و ۵۲۴ میلیارد ریال معامله شد. در این تالار ۱۸۴ هزار و ۱۹۴ تن فولاد، ۳ هزار و ۳۸۵ تن مس، ۱۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۹ تن کنسانتره فلزات گرانبها، یک هزار و ۸۰ تن آلومینیوم و ۱۰ هزار تن آهن اسفنجی از سوی مشتریان خریداری شد.

  تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی

  همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۲۵۵ هزار و ۲۱۹ تن انواع کالا به ارزش بیش از۱۳هزار میلیارد ریال به فروش رسید. در این تالار ۶۶ هزار و ۲۹۶ تن قیر، ۴۵ هزار و ۳۴۶ تن مواد پلیمری، ۲۶ هزار و ۳۵۹ تن مواد شیمیایی، یک هزار و ۸۶۰ تن عایق رطوبتی، یک هزار و ۲۸۸ تن روغن، ۷۰ تن گازها و خوراک ها، ۲ هزار تن سلاپس واکس و ۱۱۲هزار تن وکیوم باتوم معامله شد.

  تالار محصولات کشاورزی

  از سویی دیگر، تالار محصولات کشاورزی بورس کالا نیز طی هفته مذکور، شاهد معامله ۵۸ هزار و ۶۰ تن انواع کالا به ارزش ۵۴۰ میلیارد ریال بود؛ در این تالار دادوستد ۵۷ هزار و ۶۴۰ تن گندم و ۶۰۰ تن شکر مشاهده شد.

  برچسب ها

  Leave your comment