Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  دو خبر از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

  شنبه, 15 دی,1397

  به گزارش سایت دفتر مشق به نقل از ایرنا

  به گزارش روز شنبه ایرنا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، پردیس بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت حضوری و مجازی (آموزش الکترونیکی) از طریق بررسی سوابق و مصاحبه حضوری (بدون نیاز به شرکت در آزمون سراسری) برای نیمسال دوم تحصیلی 97-98 در بهمن 97 دانشجو می پذیرد.
  زمان ثبت نام در پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مقطع کارشناسی ارشد تا شانزدهم دی ماه تمدید شد.
  رشته های پذیرش دانشجو اعم از مهندسی فناوری اطلاعات (IT)، مهندسی ایمنی و بهداشت و محیط زیست (HSE)، مدیریت کسب و کار (MBA) در گرایش های، بازاریابی، مالی، سیستم های اطلاعاتی بوده و بدون نیاز به شرکت در آزمون سراسری است.
  تشکیل کلاسها به صورت فشرده در پردیس بین المللی کیش برگزار خواهد شد و برای دوره های حضوری، کلاس ها هر 3 هفته یکبار برگزار خواهد شد (در مجموع در هر نیم سال تحصیلی 5 بار حضور در پردیس بین المللی کیش نیاز است).
  همچنین برای دوره های مجازی کلاس های حضوری سه بار در هرنیم سال تحصیلی برگزار خواهد شد(در مجموع در هر نیم سال تحصیلی سه بار حضور در پردیس بین المللی کیش نیاز است.)

  ** انتشار کتاب روش‌های ژئوالکتریکی کاربردی
  کتاب روش‌های ژئوالکتریکی کاربردی تألیف حمیدرضا رمضی توسط انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر منتشر شد. در این کتاب به زیرمجموعه‌های مختلف روش‌های ژئوالکتریکی پرداخته‌ شده است.
  روش‌های ژئوالکتریکی از زیرمجموعه‌های مهم روش‌های ژئوفیزیک کاربردی هستند که گسترش روزافزونی در مطالعات منابع معدنی، آبخوان‌ها، مطالعات ساخت گاهی و حتی کاوش‌های باستان‌شناسی یافته‌اند.
  همچنین این کتاب سرفصل‌های بخش روش‌های ژئوالکتریکی مربوط به درس‌های دوره کارشناسی ارشد رشته ژئوفیزیک و مهندس اکتشاف معدن و همچنین درس‌های کارشناسی مهندسی معدن، مهندسی نفت، زمین‌شناسی و فراتر از آن را پوشش می‌دهد.
  علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کتاب های منتشر شده در مرکز نشر دانشگاه صنعتی امیرکبیر به آدرس http://publication.aut.ac.ir/ مراجعه کنند.

  **9465**1601**

  برچسب ها

  دفترمشق دانشگاه
  Leave your comment