Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  جستجو برای دانشجویان گمشده در ارتفاعات شاهوار ادامه دارد

  جمعه, 14 دی,1397

  به گزارش سایت دفتر مشق به نقل از ایرنا

  علی آقا یحیایی بامداد جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: این افراد از ساعت 11 روز پنجشنبه برای گذران تعطیلات به روستای نگارمن در حاشیه ارتفاعات شاهوار رفته بودند که آنتن تلفن همراه آن ها از دسترس خارج شد.
  وی بیان کرد: ساعت 23 و 10 دقیقه پنجشنبه به جمعیت هلال احمر موضوع را اعلام کردند.
  یحیایی با اشاره به پیگیری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برای پیدا کردن دانشجویان این دانشگاه، ادامه داد: گروهی متشکل از سه تن از نیروهای امدادگر جمعیت هلال احمر استان سمنان با همکاری نیروهای انتظامی، خانه های روستای نگارمن را خانه به خانه در حال جست و جو هستند.
  معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان ابراز داشت: برف و کولاک شدید روستای نگارمن را فرا گرفته و کاهش دید را به وجود آورده است.
  به گزارش ایرنا، کوه شاهوار با ارتفاع 3945 متر بلندترین قله در قسمت شرقی رشته‌کوه البرز است، شاهوار در شمال شهرستان شاهرود و در مرز دو استان گلستان و سمنان واقع شده است.
  این کوه علاوه بر آنکه از مهمترین تامین کنندگان آب شهرستان شاهرود و روستاهای کوهپایه آن است، یکی از رویشگاه‌های ارزشمند سرو‌کوهی یا اُرس نیز محسوب می‌شود، از سوی دیگر، این قله نزد اهالی شاهرود به عنوان یکی از نمادهای طبیعی این شهرستان محسوب می‌شود و همواره مورد توجه است.
  9891/6103

  برچسب ها

  دفترمشق علوم
  Leave your comment