Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  توافق هوانیروز با اورژانس هوایی جهت کمک به زائران

  دوشنبه, 30 مهر,1397
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، امیر سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز با اشاره به برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین اظهار داشت: هوانیروز با در اختیار داشتن ظرفیت‌های بالگردی و نیروی انسانی متعهد آماده خدمت رسانی به زائران حسینی در مسیرهای مورد نظر است.

  وی با بیان اینکه تاکنون در دو محور به سمت کربلا پروازهای تامینی جهت شناسایی و برقراری امنیت انجام شده است، افزود: برای مسیرهای شناسایی شده و خطوط پروازی مورد نظر از غرب و جنوب غرب کشور بالگردهایی در نظر گرفته شده است تا در زمان مقتضی پروازهای لازم صورت گیرد.

  امیر قربانی در ادامه افزود: به غیر از پروازهای تامینی با سازمان اورژانس هوایی جهت اجرای امدادرسانی در موارد لازم توافق کرده‌ایم و براساس این توافق‌نامه اگر در طول مسیر برای زائران عتبات عالیات مشکلی پیش آید با استفاده از بالگردهای پشتیبانی-ترابری به سرعت وارد صحنه شده و عزیران را به مراکز درمانی انتقال می‌دهیم.

  وی از آمادگی تیم‌های آتش هوانیروز خبر داد و گفت: در صورت بروز احتمالی حوادث امنیتی، هوانیروز با اجرای دستور سلسله مراتب فرماندهی نسبت به برقراری امنیت زائران حسینی اقدام می‌کند.

  برچسب ها

  Leave your comment