Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  ترس صهیونیست ها از پیروزی دمکرات ها در انتخابات کنگره آمریکا

  چهار شنبه, 02 آبان,1397
  به گزارش پایگاه خبری معا فلسطین، 'اوشبیز' افزود: انتظار می رود که دمکرات ها در انتخابات پیروز شوند و پس از پیروزی آن ها، مواضع در واشنگتن درخصوص اسرائیل به صورت زیادی تغییر خواهد کرد.
  وی اضافه کرد: شرایط دیگر مثل قبل نخواهد بود و برای اسرائیل پیامدهایی خواهد داشت و اینکه ورود ترامپ به کاخ سفید ادامه نخواهد داشت و ما باید برای این مساله آماده باشیم.
  مدیر سیاسی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی همچنین گفت: اسرائیل حمایت اقلیت یهودی در آمریکا را از دست خواهد داد و از اعضای کنست خواست تا در سفر به آمریکا با آن ها دیدار کنند.
  اوشبیز در ادامه گفت: ما وضعیت خوبی نداریم و اگر رئیس جمهوری آمریکا در همان هفته های نخست پس از پایان انتخابات میان دوره ای کنگره، طرح معامله قرن خود را ارائه نکند، امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه طرح صلح خود را ارائه خواهد کرد.
  براساس طرح معامله قرن که هنوز به صورت رسمی از سوی آمریکا اعلام نشده، قرار است بیت المقدس و قسمت هایی از کرانه باختری به صهیونیست ها واگذار شود. تمام این مسائل نشان دهنده این است که هدف این طرح برای پایان دادن به رویای فلسطینی ها برای بازگشت به سرزمینشان و تشکیل یک کشور مستقل است.
  انتخابات کنگره و فرمانداران آمریکا روز 6 نوامبر 2018 برابر با 15 آبان 1397 برگزار می شود. در این انتخابات، تمام 435 عضو مجلس نمایندگان آمریکا و 35 عضو مجلس سنا و ٣٦ فرماندار انتخاب می شوند.
  برگزاری این انتخابات درست در میانه دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ خواهد بود که درصورت پیشی گرفتن دمکرات ها در این انتخابات و به دست آوردن اکثریت کرسی ها در مجلس نمایندگان، کار برای دولت ترامپ که هم اکنون حزبش اکثریت سنا و مجلس نمایندگان را در اختیار دارد، به مراتب دشوارتر خواهد ساخت.
  شبک**9365**1392

  برچسب ها

  Leave your comment