بسته
(0) سبد خرید
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
لیست محصولات
    فیلترها
    زبان
    جستجو

    برترین‌های مرحله سوم لیگ کاراته وان پسران مشخص شدند

    شنبه, 05 آبان,1397

    برترین‌های مرحله سوم لیگ کاراته وان پسران مشخص شدند

    ورزش > کشتی و رزمی - همشهری آنلاین:
    مرحله سوم لیگ کاراته وان ایران در بخش پسران روز جمعه ۴ آبان ماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد.

    به گزارش سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری مرحله سوم لیگ کاراته وان پسران تیم‌های تهران، مازندران و مرکزی در جدول رده‌بندی به ترتیب در مکان‌های اول تا سوم ایستادند.
    اسامی برترین‌های این مرحله بدین شرح است:

    • رده سنی نوجوانان

    کاتای انفرادی:

    مقام اول: امیرحسن معین‌الدینی (کرمان)
    مقام دوم: مهدی محمدپور (آذربایجان شرقی)
    مقام سوم: میلاد ملک‌پور (کرمان)
    مقام سوم مشترک: متین محمدی یکتا (قم)
    مقام پنجم: علیرضا صالحی (البرز)
    مقام پنجم مشترک: امیررضا کرمی قزلچه (آذربایجان شرقی)
    مقام هفتم: فردین یوسفی (مازندران)
    مقام هفتم مشترک: متین احمدی (کرمان)
    مقام نهم: پوریا محمدخواه (گیلان)
    مقام نهم مشترک: نیما خیری اهوازی (خوزستان)
    35 کاتارو در این بخش حضور داشتند.

    وزن 47- کیلوگرم:

    مقام اول: محمدرضا سواری (اصفهان)
    مقام دوم: مازیار حبیب‌پور (گیلان)
    مقام سوم: محمدصادق بیگدلی (قزوین)
    مقام سوم مشترک: امیرحسین بدیعی (کرمان)
    مقام پنجم: حمیدرضا مهدی‌پور (تهران)
    مقام پنجم مشترک: حسین صفدریان (اصفهان)
    مقام هفتم: سید محمدامین صالحی (گیلان)
    مقام هفتم مشترک: رضا نوری‌پور (گیلان)
    مقام نهم: عرفان رضایی (تهران)
    مقام نهم مشترک: متین امیری‌زاده (کرمان)
    مقام یازدهم: محمدحسن نعمت‌الهی (فارس)
    مقام یازدهم مشترک: ابوالفضل آقایی زیدی (مازندران)
    در این وزن 70 نفر شرکت داشتند.

    وزن 52- کیلوگرم:

    مقام اول: حسن علی‌نژاد (مازندران)
    مقام دوم: امیررضا برزویی (کرمانشاه)
    مقام سوم: امیرعلی خاکی (فارس)
    مقام سوم مشترک: سعید اله‌یاری (البرز)
    مقام پنجم: امیرمهدی رستگار (قم)
    مقام پنجم مشترک: حمیدرضا آژده‌نیا (تهران)
    مقام هفتم: امیرحسین رمضان‌زاده (مازندران)
    مقام هفتم مشتر: امیرعلی عباسی (البرز)
    مقام نهم: فاضل شرافت (اصفهان)
    41 شرکت‌کننده در این وزن حضور داشتند.

    وزن 57- کیلوگرم:

    مقام اول: محمدحسین شیرصفت (فارس)
    مقام دوم: علی ابراهیمی (تهران)
    مقام سوم: مهدی قادری (اردبیل)
    مقام سوم مشترک: پوریا فولادی (تهران)
    مقام پنجم: سید مبین‌السادات صدیقی (گیلان)
    مقام پنجم مشترک: دانیال معارف‌وند (قم)
    مقام هفتم: عرفان دهقانی محمودآبادی (یزد)
    مقام هفتم مشترک: امیرحسین آقایی (یزد)
    مقام نهم: سید علی میراحمدی باباحیدری (اصفهان)
    37 نفر در این وزن با هم مبارزه کردند.

    وزن 63- کیلوگرم:

    مقام اول: طاها مهدی‌زاده مازندران)
    مقام دوم: پدرام اسدی‌فر (کرمان)
    مقام سوم: فربد بهادری (تهران)
    مقام سوم مشترک: محراب مددی ماهانی (کرمان)
    مقام پنجم: سبحان فرهمند پویا (تهران)
    مقام پنجم مشترک: محمدمهدی پارسا (لرستان)
    مقام هفتم: آرشام کریمی (گیلان)
    مقام هفتم مشترک: حسین اکبری (ایلام)
    28 نفر در این وزن به روی تاتامی رفتند.

    وزن 70 - کیلوگرم:

    مقام اول: مصطفی غلامی (تهران)
    مقام دوم: علیرضا فصیحیان (فارس)
    مقام سوم: ابوالفضل حاجی‌پور (لرستان)
    مقام سوم مشترک: نیما خادمی‌نیا (مازندران)
    مقام پنجم: پارسا خلیلی ارجمندی (مازندران)
    مقام پنجم مشترک: رضا علی حسینی (ایلام)
    مقام هفتم: علی رضایی (مرکزی)
    مقام هفتم مشترک: پرهام اسدی‌فر (کرمان)
    13 نفر در این وزن شرکت داشتند.

    وزن 70+ کیلوگرم:

    مقام اول: محمد سروش محمدی (تهران)
    مقام دوم: احد اسدی (کرمان)
    مقام سوم: طاها بشاورد (کرمان)
    مقام سوم مشترک: محمدرضا محمدخانلو (تهران)
    مقام پنجم: ابوالفضل نوری صنمی (مازندران)
    مقام پنجم مشترک: مهدی رشیدی (مازندران)
    مقام هفتم: سید ایلیا کاظمی (مازندران)
    مقام هفتم مشترک: علی امینی (زنجان)
    مقام نهم: سعید یوسفی (مازندران)
    22 شرکت‌کننده در این وزن حضور داشتند.

    • رده سنی جوانان

    کاتای انفرادی:

    مقام اول:احمدرضا محمودی (تهران)
    مقام دوم: متین زارع (تهران)
    مقام سوم: سید مجید وکیلی (قم)
    مقام سوم مشترک: رضا گرامی (گیلان)
    مقام پنجم: علی محمودی (گیلان)
    مقام پنجم مشترک: محمد مصطفی ظفری‌زاده (فارس)
    مقام هفتم: محمدحسین مهدی‌زاده (کرمان)
    مقام هفتم مشترک: امیررضا کاشی‌پزها (قزوین)
    مقام نهم: امیررضا باقری جوشقانی (قم)
    29 کاتارو در این وزن شرکت داشتند.

    وزن 55 - کیلوگرم:

    مقام اول: پوریا اقدسی (البرز)
    مقام دوم: امیرحسین زینلی (قزوین)
    مقام سوم: نورا... غفوری (مازندران)
    مقام سوم مشترک: مرتضی کریمی (البرز)
    مقام پنجم: محمدرضا پرتو (مازندران)
    مقام پنجم مشترک: مهدی مهرورزان (البرز)
    مقام هفتم: سینا کیانی‌زاده (مازندران)
    مقام هفتم مشترک: امیرحسین علی‌پور (گیلان)
    مقام نهم: محمد ورمرزیان (قم)
    مقام نهم مشترک: حسین اصغری (مازندران)
    مقام یازدهم: محمدحسین مهدیان (اصفهان)
    مقام یازدهم مشترک: امیرحسین فرجی (تهران)
    65 کاراته‌کا در این وزن به روی تاتامی رفتند.

    وزن 61- کیلوگرم:

    مقام اول: حسین خدری (قم)
    مقام دوم: امیرمحمد بختیار (البرز)
    مقام سوم: مهدی کاظمی (گیلان)
    مقام سوم مشترک: هادی کیانی (آذربایجان غربی)
    مقام پنجم: حسین غله‌فروش (کرمان)
    مقام پنجم مشترک: علیرضا زند (مرکزی)
    مقام هفتم: محمدطاها چهری (کرمانشاه)
    مقام هفتم مشترک: محمدرضا زارع (مازندرا ن)
    مقام نهم: علی خلخالی (تهران)
    مقام نهم مشترک: شهاب سایه‌بان (تهران)
    مقام یازدهم: سید محمدمهدی رضایی (مرکزی)
    44 نفر در این وزن به روی تاتامی رفتند.

    وزن 68 - کیلوگرم:

    مقام اول: ابوالفضل میرزایی (مازندران)
    مقام دوم: علیرضا حبیبی (گیلان)
    مقام سوم: کورش ذیگلری (فارس)
    مقام سوم مشترک: امیرحسین بیرامی (کرمانشاه)
    مقام پنجم: فرید معصومی (قم)
    مقام پنجم مشترک: محمدمهدی گراییلی افرا (مازندران)
    مقام هفتم: علیرضا رضایتی (فارس)
    مقام هفتم مشترک: فرهان زارعی دودجی (فارس)
    مقام نهم: بنیامین بیانی (گیلان)
    مقام نهم مشترک: امیرحسین شهبازی (تهران)
    در این وزن 39 نفر با هم مبارزه کردند.

    وزن 76- کیلوگرم:

    مقام اول: کامران بصیری (مرکزی)
    مقام دوم: امیر اسلامی (خراسان رضوی)
    مقام سوم: امیرحسین بیگدلی (قزوین)
    مقام سوم مشترک: سید طاها حسینی (مازندران)
    مقام پنجم: ایمان برزعلی (گلستان)
    مقام پنجم مشترک: حمیدرضا مهرفر (البرز)
    مقام هفتم : مهدی یزدی فولادی (سمنان)
    مقام هفتم مشترک: علی محمدی (زنجان)
    17 نفر در این وزن شرکت داشتند.

    وزن 76+ کیلوگرم:

    مقام اول: محمدهادی طاهری (مرکزی)
    مقام دوم: علی خانی (تهران)
    مقام سوم: محسن صفرنژاد (گیلان)
    مقام سوم مشترک: دانیال رفعت زمین (فارس)
    مقام پنجم: محمدسینا عبدالحسینی (قم)
    مقام پنجم مشترک: امیرسجاد ایزدی (تهران)
    مقام هفتم: هادی نظری (کرمان)
    مقام هفتم مشترک: ارسال ایرجی بیاضی (کرمان)
    مقام نهم: محمد برون (خوزستان)
    29 کاراته‌کا در این وزن به روی تاتامی رفتند.

    کاتای تیمی:

    مقام اول: آکادمی شاهین (آذربایجان شرقی)
    مقام دوم: شهید زین‌الدین (قم)
    مقام سوم: آکادمی چرخ گردونی (آذربایجان شرقی)
    مقام سوم مشترک: مقدم (تهران)
    مقام پنجم: ایران جوان هشتگرد (البرز)
    مقام پنجم مشترک: هیئت کاراته بانه آسو (کردستان)
    مقام هفتم: آکادمی نوری (تهران)
    30 نفر در این بخش شرکت داشتند.

    • جدول رده‌بندی

    مقام اول: تهران 3 طلا 4 نقره 4 برنز
    مقام دوم: مازندران 3 طلا 3 برنز
    مقام سوم: مرکزی 2 طلا
    مقام چهارم: کرمان 1 طلا 2 نقره
    مقام پنجم: فارس 1 طلا 1 نقره 3 برنز
    مقام ششم: البرز 1 طلا 1 نقره 2 برنز
    مقام هفتم: آذربایجان شرقی 1 طلا 1 نقره 1 برنز
    مقام هشتم: قم 1 طلا 1 نقره 2 برنز
    مقام نهم: اصفهان 1 طلا
    مقام دهم: گیلان 2 نقره 3 برنز
    مقام یازدهم: قزوین 1 نقره 2 برنز
    مقام دوازدهم: کرمانشاه 1 نقره 1 برنز
    مقام سیزدهم: خراسان رضوی 1 نقره
    مقام چهاردهم: لرستان، آذربایجان غربی، اردبیل 1 برنز

     

    برچسب ها

    ثبت نظر