Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  امضای قرارداد رایت با ناشران صربستان،‌ قزاقستان،‌ آذربایجان در نمایشگاه کتاب استانبول

  سه شنبه, 01 آبان,1397

  مجید جعفری‌اقدم، مدیر آژانس ادبی پل، در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا،‌ از حضور این آژانس در نمایشگاه کتاب استانبول خبر داد و گفت:  19 تا 22 آبان ماه زمان برگزاری نمایشگاه کتاب استانبول است که آژانس ادبی پل در برگزاری غرفه ملی ایران همکاری دارد.

  وی ادامه داد: معرفی کتاب های ایرانی در غرفه کتاب ایران در نمایشگاه، برگزاری ملاقات و مذاکره با برخی ناشران ترک و دیگر ناشران خارجی شرکت‌کننده در نمایشگاه، دیدار با مسولین طرح تدا(طرح حمایت از ترجمه و نشر کتاب های ترک در کشورهای دیگر) برای بررسی امکان‌های همکاری، دیدار با یکی از آژانس‌های ادبی در ترکیه برای عقد تفاهم نامه جهت معرفی کتاب‌های ایرانی در ترکیه به نمایندگی از آژانس ادبی پل،  از جمله برنامه‌های ما در نمایشگاه کتاب ترکیه است.

  جعفری اقدم تصریح کرد:‌ معرفی طرح گرنت ایران در قالب توزیع بروشور به غرفه‌های ناشران در نمایشگاه نیز از دیگر برنامه‌های ما خواهد بود.

  مدیر آژانس ادبی پل هم‌چنین از امضای قرارداد با ناشرانی از صربستان ،ترکیه، آذربایجان‌‌، قزاقستان و چند ناشر دیگر خبر داد و گفت: چندین ماه است که مذاکراتی با این ناشران داشته‌ایم و قرار است تفاهم‌نامه با این ناشران در نمایشگاه کتاب استانبول امضا شود.

  انتهای پیام/

  برچسب ها

  Leave your comment