Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  احتمال رونمایی گوشی تاشوی دو نمایشگره سامسونگ در ماه بعد

  چهار شنبه, 02 آبان,1397

  به گزارش گروه اقتصادی قدس آنلاین، سامسونگ روز به روز به پرده برداری از اسمارت‌فون تاشوی خود نزدیکتر می‌شود، گوشی هوشمندی که یک نمونه اولیه آن طی سالیان زیادی روی آن کار کرده است. در توئیتی که اواخر هفته پیش از سامسونگ منتشر شد، این کمپانی خبر از یک رونمایی بزرگ از این محصول یا حداقل، یک نسخه اولیه از آن را داد و کنفرانس توسعه دهندگان خود را به عنوان یک تقاطع بین حال و آینده خطاب کرد. این تیزر در توئیتر سامسونگ گرافیکی را نشان می‌داد که در آن دو خط از هم باز می‌شود و فلشی به سمت راست را تشکیل می‌دهند.

  الآن مدت زیادی است می‌شنویم که سامسونگ به نمایش دادن گوشی تاشوی خود نزدیک است. مدیرعامل بخش موبایل سامسونگ، دانگ‌جین کو در مصاحبه‌ای با CNBC در سپتامبر اشاره کرده بود که این محصول همین امسال برای رونمایی آماده خواهد شد اما هنوز هیچ نشانه‌ای هم از این گوشی تاشوی دو نمایشگره یا حتی نمونه اولیه آن ندیده‌ایم.

  به نظر می‌رسد که ماه بعد دیگر این چیزها را نگوییم چرا که احتمال بالایی وجود دارد که یا یک نمونه اولیه از این دستگاه یا حتی نسخه نرم‌افزاری آن در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ که از ۷ نوامبر ( ۱۶ آبان) در سانفرانسیسکو آغاز می‌شود، رونمایی شود.

  تا به حال، تمام آن چیزی که می‌دانیم یک ویدئوی مفهومی از سال ۲۰۱۴ منتشر شده از این دستگاه است که نشان می‌داد این دستگاه چه شکل و شمایلی خواهد داشت و چگونه مورد استفاده قرار می‌گرفت تا تا شود و سایز آن کم شود. پیش از آن هم، سامسونگ یک نمونه اولیه از آن را با نمایشگر انعطاف‌پذیر AMOLED به نمایش گذاشت که تاریخ انتشار آن به ۲۰۱۲ بازمی‌گردد.

  حال باید صبر کنیم تا ببینیم که آیا سامسونگ این گوشی را ماه بعد معرفی خواهد کرد یا خیر.

  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  انتهای پیام/

  برچسب ها

  Leave your comment