Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  اتهام ۴ محیط زیستی‌ افساد فی‌ الارض است | دستگیری دو مظنون در مرگ فرشید هکی

  چهار شنبه, 02 آبان,1397
  دادستان تهران خبر داد:

  اتهام ۴ محیط زیستی‌ افساد فی‌ الارض است | دستگیری دو مظنون در مرگ فرشید هکی

  ایران > قوای سه‌گانه - همشهری آنلاین:
  دادستان تهران گفت: عنوان اتهامی ۴ نفر از متهمان محیط زیستی از سوی بازپرس پرونده به اتهام افساد فی‌الارض تغییر کرد و همچنین از دستگیری دو نفر در ارتباط با مرگ فرشید هکی خبر داد.

  به گزارش ایسنا، عباس جعفری دولت آبادی در حاشیه نشست با مسئولان ذیربط که در خصوص موضوع طلاق برگزار شد، در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضع پرونده موسوم به محیط زیست گفت: ۲۰ روز پیش تحقیقات در این خصوص به پایان رسیده بود که نواقصی داشت و پرونده به شعبه بازپرسی بازگشت و بازپرس از مراجع نظامی استعلاماتی داشت که جواب روشنی داده شد و تعدادی از این متهمان اطلاعات نظامی را در قالب محیط زیست کسب کرده بودند.

  دادستان عمومی و انقلاب تهران، اظهار کرد: بر همین اساس عنوان اتهامی ۴ نفر از این متهمان از سوی بازپرس پرونده تغییر کرد که در همین ارتباط به کسانی که در این باره انتقاداتی کردند اعلام می‌کنیم در اختیار بازپرس است که نوع اتهام را تعیین کند.

  وی افزود: ۸ نفر در این پرونده تعقیب شدند و کیفرخواست آنها آماده ارسال به دادگاه است و عنوان اتهامی ۴ نفر از آن‌ها افساد فی‌الارض است.

  دادستان تهران درباره جسد مرحوم هکی گفت: چهارشنبه هفته گذشته دو حادثه فجیع رخ داده بود که یک مورد مربوط به جسدی بود که در خودرو سوخته بود.

  وی افزود: اولیای دم حاضر به پذیرش جسد نبودند و ادعا می‌کردند جسد متعلق به آنها نیست، اما پس از آزمایش دی ان‌ای امروز معلوم شد که جسد متعلق به همان خانواده است.

  جعفری دولت آبادی خاطرنشان کرد: در این ارتباط دو نفر مظنون هستند که دستگیر شدند و منتظر نتیجه سم شناسی پزشکی قانونی هستیم.

  وی همچنین از دستگیری جوانی که به خانم‌ها آسیب می‌رساند در شب گذشته خبر داد و گفت: این فرد برای بانوان در تهران مزاحمت ایجاد می‌کرد که دیشب دستگیر شد و پرونده او به دادسرای شهید مقدس ارجاع شده است.

  برچسب ها

  Leave your comment