Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  آمریکا واسرائیل از راه اقتصاد و نظامی باایران مقابله می کنند

  جمعه, 14 دی,1397

  به گزارش سایت دفتر مشق به نقل از ایرنا

  به گزارش ایرنا، تارنمای«تایمز اسرائیل» پنجشنبه شب نوشت: نتانیاهو با ایراد سخنانی در دانشگاه «بار ایلان» در حومه تل آویو، از همکاری اسرائیل و آمریکا تمجید و اعلام کرد؛ با آنچه که وی به عنوان اقدامات ایران برای دستیابی به سلاح های هسته ای و حمایت از گروه های نیابتی در خاورمیانه عنوان کرده، مقابله می کند.
  وی آشکارا اذعان کرد: رئیس جمهوری ترامپ در جبهه اقتصادی علیه ایران اقدام می کند و ما اینجا در اسرائیل، در عرصه نظامی علیه ایران اقدام می کنیم.
  اظهارات نتانیاهو در حالی است که ترامپ روز چهارشنبه گفته بود ایران «هر کاری می خواهد می کند.»
  نخست وزیر اسرائیل که برای گروهی از نظامیان سخنرانی می کرد، افزود که اسرائیل «در دو جبهه توسط دشمنان محاصره شده است.»
  به نوشته «تایمز اسرائیل»، نتانیاهو با اشاره با اقدامات اسرائیل علیه ایران در سوریه، تونل های حزب الله لبنان و حماس در غزه گفت: هر کسی که بخواهد ما را در مخاطره قرار دهد اقدامات مخربی علیه وی انجام خواهیم داد.
  در همین راستا پایگاه خبری «معا فلسطین» نیز به نقل از نخست وزیر رژیم صهیونیستی نوشت: برای اجرایی شدن دوباره تحریم ها علیه ایران اصرار کردم و دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نیز با اتخاذ یک تصمیم شجاعانه این تحریم ها را دوباره اجرایی کرد.
  وی در خصوص توافق هسته ای با ایران در اظهاراتی نخ نما و تکراری مدعی شد: این توافق راه را در برابر ایران برای دستیابی به زرادخانه سلاح اتمی هموار کرد و آن هم نه یک بمب، بلکه صدها بمب. این توافق پول های هنگفتی را به خزانه رژیم ایران تزریق کرد و آن ها نیز از این پول ها برای تهاجم به منطقه استفاده کردند.
  شبک**9423**1708**9365**1392

  برچسب ها

  دفترمشق دانشگاه
  Leave your comment